اصول اسباب کشی

اصول اسباب کشی | باربری در کرج | اتوبار کرج | باربری در عظیمیه

اسباب کشی یکی از مشکل ترین و خسته کننده ترین کار هاست، ولی اگر اصول اسباب کشی را بدانید و بتوانید این کار را به درستی انجام دهید، کار ساده و لذت بخش می شود. اگر شما هم قصد انجام اسباب کشی را دارید فقط کافیست اصول این کار را بدانید تا بتوانید در مدت زمان کوتاه تر با نظم و انظباط، وسایل و اثاثیه خود را بسته بندی کنید و به سادگی اسباب کشی را انجام دهید.

اصول اسباب کشی

مهمترین نکته برای نظم داشتن و سرعت بخشیبدن به کارها، برنامه ریزی است. در ادامه به ترتیب تمامی مراحل یک اسباب کشی اصولی را بررسی میکنیم.


قبل از شروع اسباب کشی چه کار کنیم؟


تهیه لیست از وسایل

اولین اصل در اصول اسباب کشی تهیه یک فهرست از تمامی وسایلی که دارید است. بهتر است یک فهرست از وسایلی که قرار است دور ریخته شوند، وسایلی که قرار است اهدا شوند و وسایلی که قرار است نگهشان دارید تهیه کنید.

بدانید که تعدادی از وسایل به کار شما نمی آیند و شما فقط برای خاطره بازی آن ها را نگه داشته اید. این یک تصمیم شخصی است ولی به خانه جدید و محدودیت فضایی که دارید فکر کنید و وسایل قدمی را رها کنید و وسایلی را نگه دارید که به صورت مرتب از آنها استفاده میکنید.

کاهش وسایل تا حد امکان

تعداد وسایلی که میخواهید به خانه جدید ببرید را تا حد امکان کاهش دهید. امروزه همه ما وسایلی را دارید که از آنها استفاده ای نمیکنیم و فقط تجملاتی یا اضافی هستند. مثل روزنامه ها و مجلات قدیمی و برخی لوازم قدیمی که دیگر به دردمان نمیخورند( مثل لباس هایی که برایمان کوچک و یا بزرگ شده اند یا وسایلی که خراب شده اند دیگر درست کار نمیکنند). بنابر این  اگر میخواهید اسباب کشی سبک تر و راحت تری داشته باشید وقت آن است که دست از وسایل قدیمی بر دارید. پس هنگام تهیه لیست به این نکته توجه کنید که فقط وسایلی را دسته بندی کنید که در آینده میخواهید با شرکت باربری در کرج به مکان جدید منتقل کنید.


نکاتی مهم اسباب کشی در روزهای کرونا


از اتاق های سخت شروع کنید

قبل از اینکه خسته شوید، شراغ اتاق های سخت بروید. چرا که اگر انژی شما هدر برود کار برایتان دشوار می شود. بنابر این به ترتیب از اتاق های سخت شروع کنید تا کار به مرور برایتان ساده تر شود. برای مثال بسته بندی لوستر که از کارهای سخت است را در ابتدا انجام دهید . همچنین جمع آوری چینی ها و وسایل شکستنی که سخت تر و زمان بر تر است در ابتدا انجام دهید.

اتوبار لیمویی با انجام خدمات و پشتیبانی با کیفیت سالهاست که در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد. تیم حرفه ای باربری لیمویی در زمینه بسته بندی و حمل اسباب بسیار با تجربه بوده و آماده خدمت رسانی به شما همشهریان کرجی میباشد. با اتوبار لیمویی دیگر دغدغه اسباب کشی را نداشته باشید. هرگونه اسباب شکستنی و… را با خیالی راحت در اختیار ما قرادهید. برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ها با شماره زیر تماش حاصل فرمایید.

[contact-us]

برچسب ها : اصول اسباب کشی , هزینه اسباب کشی , باربری در کرج , اتوبار کرج , باربری در عظیمیه , باربری در گلشهر , باربری در مهرش , هرهزینه باربری در کرج , بهترین باربری در کرج

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =