اتوبار کرج

اتوبار کرج | بهترین اتوبار کرج | هزینه حمل و نقل اتوبار کرج

اگر دنبال  اتوبار کرج هستید که بتوانید با خیال راحت اسباب خود را به آن بسپارید و کوچکترین آسیبی به آن وارد نشود باربری لیمویی بهترین گزینه در اختیار شماست.

باربری لیمویی انواع خدمات اتوبار کرج و سایر شهرها را ارائه میدهد.

ممکن است خانه شما برایتان دیگر کوچک باشد یا به هر دلیلی قصد ترک خانه خود را داشته باشید. در این شرایط اسباب کشی کاری پر استرس به نظر میآید.

با توجه به گران شدن وسایل همه نگرانند مبادا وسایل آن ها مشکلی برایشان ایجاد شود. اگر شما نیز دچار همچین مشکلی هستید دیگر نگران نباشید ما به شما بهترین اتوبار کرج را معرفی می کنیم.

باربری لیمویی در نقاط مختلف کرج خدمات باربری را ارائه می دهد، این اتوبار کرج به عنوان باربری در مهرشهر کرج، باربری در عظیمیه کرج، باربری در گوهردشت، باربری در کمالشهر، باربری در فردیس، باربری در گلشهر فعالیت می کند.

این کار را فقط به باربری لیمویی بهترین اتوبار کرج بسپارید.

باربری لیمویی با سال ها سابقه در زمینه بسته بندی وسایل و حمل بار این تضمین را به شما می دهد که وسایل شما بدون کوچکترین مشکل و به خوبی حمل شود.

در این مقاله سعی داریم به موارد زیر توجه کنیم:

 • ویژگی اتوبار لیمویی
 • دلایل جابه جایی خانه
 • آیا فروش لوازم خانه برای اسباب کشی کار درستی است؟

شرایط باربری به شهرستان چگونه است؟

بهترین اتوبار کرج | باربری لیمویی چه ویژگی هایی دارد؟

باربری لیمویی با داشتن سالیان تجربه در زمینه های مختلف نظیر باربری، اسباب کشی به عنوان بهترین اتوبار کرج فعالیت میکند. کارگران باربری لیمویی آموزش دیده و دارای تجربه کافی و مهارت بالا هستند.

تمامی کارگران در زمینه بسته بندی، حمل بار و چینش اسباب به صورت بهینه مهارت زیادی دارند. همچنین پرسنل ما به شما مشاوره میدهند تا کمترین و بهینه ترین تعداد ماشین را سفارش دهید.

تخصص ما در زمینه باربری به خاطر تجربه بالای ما در این زمینه می باشد. بنابراین کافیست همین حالا با بهترین اتوبار کرج تماس بگیرید.

اتوبار لیمویی این تضمین را به شما میدهد که اسباب شما را بدون کوچکترین آسیب حمل کند. همچنین قیمت حمل بار ما بسیار پایین می باشد.

در واقع ما با کمترین قیمت بهترین کیفیت را به شما ارائه میدهیم.

بیشتر بخوانید: در مورد قوانین طلایی اسباب کشی چه میدانید؟

چرا افراد اسباب کشی می کنند؟

افراد به دلیل نیاز به فضای بزرگتر به خانه بزرگتر اسباب کشی میکنند. اما چرا افراد به فضای بزرگتری نیاز دارند. ما عوامل مختلف را مورد بررسی قرار دادیم. در زیر به عوامل اسباب کشی افراد اشاره میکنیم:

 • داشتن خانواده رو به رشد
 • به دنیا آمدن بچه های جدید

اتوبار کرج

معمولا با تولد بچه جدید با توجه به اینکه بچه نیاز به حریم خصوصی و محل بازی دارد باید فضای بیشتری برای خانه در نظر گرفت.

 • اضافه شدن اسباب
 • روحیه شخصی
 • کار
 • به هم ریخته شدن خانه کوچک
 • تغییر سبک زندگی
 • تاثیر مالی

در زیر به یک سری از این موارد اشاره میکنیم.

به هم ریختگی خانه های کوچک

گاهی اوقات اسباب آنقدر زیاد هستند که فضای خالی برای قرارگیری آن ها در جای مناسب وجود ندارد. در نتیجه این اسباب صحنه به هم ریخته ای را به وجود می آورد.

درطول زمان شما ممکن است وسایل زیادی جمع آوری کرده باشید و دیگر فضای آپارتمان تان گنجایش قرار دادن وسایل شما را به گونه ای که آپارتمان همیشه مرتب بماند را نداشته باشد.

اگر بیشتر این وسایل دارای ارزش عملی، احساسی، زیبایی شناختی و یا ارزش پولی هستند و شما نمی خواهید با نبود هرکدام از آنها کنار بیایید، باید مکان بیشتری برای حمل اثاثیه و اتوبار به آنجا پیدا کنید تا بتوانید وسایل و لوازم خود را حفظ کنید لذت بردن از خانه راحت تر، زیباتر و عملکرد بهتر یک عامل مهم برای اسباب کشی و حمل اثاثیه و اتوبار به خانه بزرگتر است.

چرا برای باربری در گوهردشت، باربری لیمویی را انتخاب کنیم؟

تغییر سبک زندگی

ممکن است در طول زمان طبع زیبایی شناختی شما تغییر کند. و بعد از مدتی شما به یک خانه لوکس تر نیاز داشته باشید. یا همچنین ممکن است نیاز به اتاق کار و فضای بیشتری برای انجام کار خود داشته باشید.

همچنین ممکن است بستگان شما قصد زندگی کنار شما را داشته باشند. در صورتی که دوستان و بستگان شما بخواهند نزد شما بمانند شما نیاز به اتاق مهمان دارید.

یا ممکن است تصمیم به انجام فعالیت خاص در خانه بگیرید. در نتیجه برای انجام این فعالیت نیاز به فضای بیشتری دارید (مانند تمرینات ورزشی، پروژه های هنری و غیره).

تا زمانی که شما بتوانید محل بزرگتری را در اختیار داشته باشید، هیچ دلیلی وجود ندارد که شما این کار را انجام ندهید.

حمل اثاثیه و اتوبار به یک خانه بزرگتر می تواند مشکلات شما را حل نماید.

درآمدتان افزایش یافته است.  فقط به این دلیل که شما می توانید یک خانه بزرگتر را تأمین کنید، لزوما به این معنی نیست که شما باید آن را خریداری کنید. اما این بدان معناست که شما می توانید انتخاب بیشتری داشته باشید و دقیقا همان چیزی را که نیاز دارید و می خواهید به دست بیاورید و لزومی ندارد که با سختی زندگی کنید.

حتما بخوانید: یک باربری خوب باید چه ویژگی هایی را داشته باشد؟

در هنگام انتقال به فضایی بزرگتر باید به چه نکاتی توجه کرد؟

به منظور تصمیم گیری درست تر برای بزرگ کردن خانه باید ابتدا ابعاد مثبت و منفی آن را مورد بررسی قرار دهیم:

تاثیر مالی:

این نکته ای بدیهی به نظر میرسد که خانه بزرگتر هزینه بیشتری را می طلبد. اگر اجاره نشین هستید باید اجاره بالاتری را پرداخت نمایید. با این حال این هزینه های اولیه همه چیز نیست بلکه باید هزینه تعمیرات، نگهداری و شارژ را هم مورد بررسی قرار دهید.

علاوه بر این در خانه بزرگتر شما نیاز به اسباب بیشتری دارید برای مثال محل بزرگتر، نیاز به مبلمان بیشتر نسبت به خانه کوچکتر  دارد،
بنابراین شما احتمالا نیاز به خرید وسایل زیر را دارید:

 • مبلمان جدید
 • فرش
 • پرده
 • چراغ
 • دکور خانه و….

یک خانه بزرگتر احتمالا یک حیاط بزرگتر باید داشته باشد،

بنابراین ممکن است نیاز به خرید وسایل و ابزار جدید باغبانی، ماشین چمن زنی، چراغانی باغ و غیره داشته باشید. شما باید مطمئن باشید که قبل از اینکه تصمیم به حمل اثاثیه و اتوبار به خانه جدید را پیدا کنید، قادر خواهید بود تمام هزینه های آن را بدون هیچ گونه مشکلی مالی پرداخت نمایید.

محل قرار گیری خانه بزرگ و مزایا و مشکلات آن

خانه هایی خیلی بزرگ معمولا دور تر از مرکز شهر هستند. بنابر این اسباب کشی به خانه ای بسیار بزرگ به معنای اسباب کشی به خانه ای دور از شهر است که البته با مزیت های زیر روبه رو است:

 • سر و صدای کمتر
 • ترافیک کمتر
 • مناطق سبز بیشتر در مجاورت خانه
 • و غیره
 • یا یک عیب بزرگ
 • فاصله زیادی از محل کار
 • مدرسه کودکان

یا سایر مکانهای که روزانه بازدید می کنید.

بنابراین، هنگام انتخاب یک خانه جدید بزرگ برای خود و خانواده تان، باید بسیار مراقب باشید و اطمینان حاصل کنید که در محله یا منطقه ای قرار دارد که متناسب با شیوه زندگی، تنظیمات و نیازهای شما باشد.

چه نکاتی را در حمل اثاث در اتوبار باید بدانید؟

خانه بزرگتر منطقا از خانه کوچکتر گرانتر است. ممکن است خانه بزرگتر تسهیلاتی نظیر وام مسکن داشته باشد. اما این نکته را باید در نظر بگیرید خانه بزرگتر نیاز به تلاش بیشتر برای نگهداری است.

در واقع هرچه خانه ای بزرگتر باشد نگهداری از آن دشوارتر است. چرا که زمان بیشتری را برای تمیزنگه داشتن و تعمیر و نگهداری آن نیاز خواهید داشت.

خانه بزرگتر معمولا دارای حیات بزرگتر است که حیاط وسیع نیاز به مراقبت منظم دارد.

بنابراین باید همه جوانب را برای اسباب کشی بسنجید.

اسباب را از خانه بزرگتر چگونه به خانه کوچکتر حمل کنیم؟

هرگاه تصمیم به اسباب کشی گرفتید باید یک برنامه ریزی دقیق و پروسه ای را طی کنید. برای انجام یک اسباب کشی موفق باید مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

 1. باید یادداشت کنید کدام اسباب را شما نیاز دارید تا به خانه جدید حمل کنید.
 2. هزینه هایی که خانه جدید نیاز دارد را برآورد کنید. این هزینه ها شامل هزینه های تعمیر، طراحی و نوسازی می باشد.
 3. خانه هایی که با شرایط شما بیشترین تطابق دارد را بازدید کنید تا بهترین انتخاب را انجام دهید. این شرایط میتوانداز لحاظ اندازه، قیمت و مکان و … باشد.
 4. خانه خود را برای فروش بگذارید.
 5. برای اسباب کشی به خانه جدید همه چیز را سازماندهی کنید. (هم در خانه جدی و هم در خانه قدیم)
 6.  هزینه اسباب کشی و حمل بار را بر آورد کنید.
 7. بسته بندی و آماده سازی وسایل برای حمل بار کاری است که باید حتما آن را انجام دهید.
 8. یک روز کامل را برای حمل اسباب خود برنامه ریزی کنید.
 9. تبدیل خانه بزرگ خود به یک خانه دلنشین و زیبا با چیدمان مناسب.

 

اتوبار کرج

مزیت حمل بار در باربری لیمویی نسبت به سایر اتوبارهای کرج چیست؟

اگر قصد اسباب کشی دارید معطل نکنید و همین حالا با ما تماس بگیرید. باربری لیمویی همراه شما خواهد بود تا یک روز اسباب کشی بدون استرس و سختی کار را تجربه کنید.

خدمات باربری لیمویی عبارتند از:

 • بسته بندی اسباب
 • تخصص در حمل بار و اثاث سنگین
 • مشاوره در خصوص نوع و تعداد ماشین، هزینه و نحوه باربری و…

تمامی کارگران باربری لیمویی در زمینه های حمل بار و بسته بندی متخصص می باشند. باربری لیمویی این تضمین را به شما میدهد که بدون کوچک ترین آسیب وسایل شما را حمل کند. همچنین قیمت حمل بار ما بسیار پایین بوده و با کمترین هزینه بهترین کیفیت حمل بار را به شما ارائه خواهیم داد.

اتوبار کرج

ارتباط با ما

در صورت هرگونه سوال در ارتباط باهزینه و… همین حالا با ما تماس بگیرید. مشاوران ما همواره آماده پاسخ گویی به شما عزیزان می باشند.

[contact-us]

پاسخ سوال های متداول

هزینه باربری چگونه تعیین می شود؟

هزینه باربری بسته به این که چه مسافتی قرار است طی بشود و بر حسب مقدار اسباب و تعداد وسایل نقلیه مورد مصرف شما متفاوت خواهد بود.

شماره های باربری لیمویی به عنوان یکی از معتبرترین باربری های کرج چیست؟

مشاورین ما آماده خدمت رسانی به شما هستند ۰۹۱۲۷۳۶۷۳۷۸

آیا باربری لیمویی خدمات بسته بندی را ارائه می دهد؟

بله باربری لیمویی با تجربه چندین ساله و داشتن نیروهای متخصص و با تجربه در زمینه بسته بندی توانسته است با بهترین متد های روز خدمات بسته بندی را ارائه دهد.

هزینه بسته بندی چه قدر است؟

هزینه بسته بندی با توجه بر این که چه تعداد وسایل داشته باشید و بسته بندی برخی از وسایل به طور جداگانه ای محاسبه می شود.

مناطق تحت پوشش باربری لیمویی شامل چه مناطقی می شود؟

باربری لیمویی اکثر مناطق کرج را نظیر عظیمیه ، مهرشهر،باغستان،حیدرآباد،شاهین ویلا،کرج نو،جهان نما را تحت پوشش قرار داده است.

 

پانوشت: اتوبار کرج, بهترین اتوبار کرج, اتوبار خوب در کرج, حمل و نقل اثاثیه در کرج, حمل بار در کرج, اسباب کشی در کرج, کرایه خاور در کرج

 

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − هفت =