باربری در کرج

باربری در کرج | بهترین باربری در کرج |هزینه باربری در کرج

اگر نیازمند باربری در کرج هستید ما به شما توصیه می کنیم که از خدمات باربری لیمویی استفاده کنید.باربری لیمویی از معتبرترین باربری های در کرج است که از اتحادیه مجوز دارد و دارای دو دهه تجربه در این زمینه می باشد.

باربری لیمویی در نقاط مختلف کرج خدمات باربری را ارائه می دهد، این اتوبار کرج به عنوان باربری در مهرشهر کرج، باربری در عظیمیه کرج، باربری در گوهردشت، باربری در کمالشهر، باربری در فردیس، باربری در گلشهر فعالیت می کند.

باربری لیمویی در زمینه باربری در استان البرز این مزیت را دارد که از صفر تا صد اسباب کشی را برای مشتریان انجام می دهد که باعث سهولت در امر اثاث کشی می شود.

همان طور که می دانیم اسباب کشی یکی از کارهای سخت و پر استرس است و امروزه با توجه به قیمت بالای اقلام و لوازم خانه می توان گفت که کار پر هزینه ای نیز محسوب می شود، اگر که دقت و حساسیت کافی به کار برده نشود.

باربری لیمویی برای جا به جایی اسباب های شما برنامه ریزی کرده است؛ این باربری معتبر در کرج برای جا به جایی اسباب و وسایل شکستنی از کارتن های مخصوص و فوم و وکیوم های ۹۰ و ۱۸۰ سانتی متری استفاده می کند، برای جا به جایی لباس های شما از کارتن های رگال دار استفاده می کند که این کار سبب می شود در زمانی که به مقصد موردنظر رسیدید به راحتی لباس های خود را به کمد جدید انتقال بدهید در عینی که لباس های شما از انواع صدمات نظیر پارگی و کثیف شدن و چروک شدن در امان مانده است.

این باربری در کرج برای هر یک از اسباب کشی ها یک پکیج ویژه دارد برای مثال جا به جایی برای محل کار شما قطعا با جا به جایی جهیزیه عروس تفاوت دارد و باربری لیمویی این تفاوت ها را در نظر گرفته است و ویژگی های مختلفی را در هر یک از این پکیج ها قرار داده است که سبب راحتی مشتریان بشود.

باربری در کرج

باربری لیمویی یکی از باربری های خوب در کرج است که حتما تعرفه و هزینه باربری را متناسب با قیمت مشخص شده در اتحادیه محاسبه می کند و از قبل به مشتریان اطلاع می دهد.

باربری لیمویی این تضمین را به شما می دهد که در زمان مقرر و بدون هیچ گونه معطلی وقت خاور ها و افرادی که مجرب در زمینه حمل بار هستند را به مکان مورد نظر شما می رساند.

باربری لیمویی از سری باربری ها در کرج است که در تمامی روز های سال بدون هیچ گونه تعطیلی در کنار شما عزیزان برای جا به جایی حاضر است.باربری لیمویی دارای کادری مجرب و حاذق است، این کادر چه در زمینه پاسخ به تماس های تلفنی و دادن مشاوره متبحر هستند و چه در زمینه انتقال و جا به جایی وسایل نهایت دقت را به خرج می دهند که به هیچ عنوان با سهل انگاری وسایل مشتریان آسیب نبیند.

این کادر مجرب که برای حمل و نقل وسایل دوره دیده اند، در زمینه جمع آوری و بسته یندی کردن وسایل منزل و محل کار شما نهایت دقت را به خرج می دهند و بهترین و مدرن ترین شیوه ها را با استفاده از ابزار های بسته بندی پیاده می کنند.

باربری لیمویی در کرج دارای انواع مختلف وسایل نقلیه برای باربری می باشد از جمله خاور و کامیون و نیسان و وانت پیکان، که ابتدا بنابراین که چه وسایلی را می خواهید جا به جا کنید و چه مقدار وسیله دارید تعیین می شود که کدام وسیله نقلیه برای شما مناسب تر است.

باربری لیمویی در کرج تمام نقاط استان البرز را از جمله عظیمیه، مهرشهر، باغستان، حیدر آباد، شاهین ویلا، کرج نو، جهان نما را تحت پوشش قرار داده است.

بیشتر بخوانید: فوت و فن های یک اسباب کشی راحت چیست؟

در ادامه نکاتی را در خصوص جا به جایی و اسباب کشی برای شما در نظر گرفته ایم:

نکاتی در خصوص اسباب کشی

۱- برای این که کار به خوبی پیش برود و سریعتر نظم و ترتیب پیدا کند ما به شما توصیه می کنیم که حتما لیستی از کارها با زمان بندی را تهیه بکنید و بعد از این کار بسته بندی را آغاز کنید.

۲- در مرحله بعد بدانید که چه وسایلی را برای بسته بندی نیاز دارید معمولا بهتر است برای بسته بندی از کارتن هایی که در فروشگاه ها و سوپر مارکت ها وجود دارد استفاده کنید که این کارتن ها را می توانید با مبلغ اندک از فروشگاه ها تهیه بکنید، از دیگر وسایلی که به آن نیاز دارید طناب های محکم و چسب های پهن می باشد و همین طور نیاز به ماژیک دارید که بر روی جعبه ها بنویسید توصیه ما به شما استفاده از ماژیک های آبی و یا مشکی می باشد، برای بسته بندی وسایل شکستنی نیازمند روزنامه و کیسه های حباب دار می باشیم.

۳- بهتر است که قبل از این که وسایل را جمع آوری کنیم لوازم را تمیز کنید و بعد بسته بندی بکنید اگر چه در خصوص لوازمی چون لوازم مصرفی مانند ظروف و آیینه ها بعد از اسباب کشی نیز نیازمند است که آن ها را دوباره تمیز کنیم.

۴- برای این که لوازم شکستنی را بهتر و مناسب تر بسته بندی کنیم در صورت که از قبل کارتن های آن ها را دارید توصیه می کنیم که ابتدا آن ها را داخل یک پارچه ببندیم و یا داخل یک پلاستیک حبابدار قرار داده و در نهایت آن را داخل جعبه اش قرار دهید، در صورتی که کارتن های شکستنی ها را ندارید می توانید به همان صورت که گفته شده بپیچید و بعدا همه ی آن ها را داخل یک جعبه بزرگتر قرار بدهیم به گونه ای که آسیب نبیند.

۵- اگر می خواهید لوازم خود را داخل جعبه های مقوایی قرار بدهید حتما اطمینان حاصل کنید که جعبه سالم باشد و انتهای آن کاملا بهم متصل شده باشد و محکم باشد.

۶- سعی کنید که تمام نکاتی را که در خصوص چیدمان اسباب داخل کارتن ها و جعبه هاست رعایت کنید. هر چه در این زمینه بیشتر وسواس داشته باشید در نهایت وسایل خود را سالم تحویل می گیرید.

۷- در صورتی که وسایلی دارید که خرده ریز هستند و شکستنی نیز می باشند در نتیجه باید از آن ها بهتر نگه داری کنید و ما به شما این توصیه را می کنیم که وسایل را داخل ظروف پلاستیکی درب دار فریزری قرار دهید.

۸- اگر از کارتن های مقوایی برای جمع آوری وسایل استفاده می کنید ابتدا چک کنید که آیا این کارتن توانایی حمل این بار را دارد یا خیر؛ برای بالابردن استحکام این گونه جعبه ها بهتر است که با چسب نواری های پهن آن ها را مستحکم کنید.

۹- برای این که حمل این گونه اسباب بسته بندی شده راحت تر باشد می توانید از طناب استفاده کنید که باعث می شود حمل و نقل راحت تر بشود.

۱۰- وقتی تمام اسباب را بسته بندی کردید و داخل جعبه گذاشتید باید تمام جعبه ها را شماره گذاری کنید که در نهایت جعبه ای جا نماند و یا گم نشود.

۱۱- برای این که کار شما در آینده و هنگامی که به محل جدید رفتید راحت تر بشود بهتر است که لیستی از وسایلی که داخل هر جعبه گذاشتید را بر روی آن بگذارید و اگر داخل آن وسایل شکستنی موجود باشد با ماژیک قرمز بر روی آن بنویسید شکستنی و بهتر است با ماژیکی به رنگ دیگر بر روی هر کارتن مکانی که قرار است در آن قرار بگیرد را بنویسید که هر جعبه بلافاصله بعد از رسیدن داخل مکان جدید به محل مورد نظرتان برود.

۱۲- در هنگامی که می خواهید فرش خود را جمع آوری بکنید برای این که تمیز بماند و به آن صدمه ای وارد نشود بر روی ریشه آن یک پارچه بیاندازید و بعد آن را لوله کنید و در انتها با استفاده از یک پارچه و یا یک پلاستیک دور فرش را ببندید که کثیف نشود و آسیب نبیند.

۱۳- در صورتی که از دراور و یا پاتختی استفاده می کنید برای جمع آوری کشوهای آن ابتدا داخل هر کشو را تمیز کنید و وسایل اضافی و به درد نخور را دور بیاندازید، بعد از این کار هر یک از کشو ها را داخل یک کیسه زباله بزرگ قرار دهید و دور آن را چسب بزنید، در صورتی که کشو ها بزرگ هستند میتوانید از دو کیسه بزرگ استفاده کنید و به طور بهتری آن ها را چسب بزنید.

باربری در کرج

۱۴- در صورتی که مبلمان شما روکش کاور دارد حتما کاور را بر روی آن بگذارید و بعد آن را جا به جا کنید.

۱۵- در صورتی که وسایل گران قیمتی مانند پول طلا و نقره و زیور آلات دارید آن ها را خودتان حمل کنید.

۱۶- قبل از این که به مکان جدید بیاید به آن محل رفته و آن حا را تمیز کنید و سپس آن ناحیه را سمپاشی کنید که بدین ترتیب از وجود هر گونه حشرات احتمالی مطمئن باشید.

۱۷- لوازمی که می دانید در طول مدت اسباب کشی به آن ها احتیاج پیدا می کنید را مانند پوشاک و وسایل بهداشتی را در نزدیکی خود بگذارید و در مکانی بگذارید که دسترسی به آن آسان باشد.

حتما بخوانید: در مورد معتبرترین اتوبار کرج چه میدانید؟

چگونه می توانیم بهترین باربری را در کرج پیدا کنیم؟

ویژگی های یک باربری خوب

  • یکی از مهم ترین ملاک ها برای شناخت یک باربری خوب دادن مشاوره های درست و منطقی است. امروزه این مشاوره ها از طریق تلفن و یا از طریق پیام رسان ها انجام می گیرد. در این مشاوره ها معمولا به مشتریان گفته می شود که چه وسیله نقلیه برای آن ها مناسب تر است و هزینه نیز به طور تقریبی مشخص می شود.
  • مورد دیگری که اهمیت دارد بسته بندی لوازم می باشد امروزه خیلی از شرکت ها در مرحله بسته بندی و جمع آوری وسایل به مشتریان خدمت می دهند و این مرحله از مهم ترین مراحل اسباب کشی می باشد زیرا که اگر خوب بسته بندی نشود ممکن است وسایل خسارت های سنگینی را ببینند. اگر چه وسایل زیادی نظیر کارتن های مخصوص و لوازم ضربه گیر وجود دارد که حتما افرادی که مسئول این کار هستند از آن بهره می گیرند.
  • استفاده کردن از باربران مجرب و دوره دیده و حرفه ای بسیار مهم است زیرا که از مهم ترین و اساسی ترین کار ها در حین جا به جایی معقوله حمل اسباب و انتقال آن ها به مکان جدید می باشد. ویژگی هایی که افراد باربر باید داشته باشند اعم از امانت دار بودن، توانایی جسمی خوب، خوش برخورد و داشتن توانایی برخورد با دیگران را از ملزومات این کار است.

ارتباط با ما

برای این که مشاوران ما بتوانند شما را بهتر و بیشتر راهنمایی کنند و همین طور برای کسب اطلاعات بیشتر از راه های زیر در ارتباط باشید.

[contact-us]

پاسخ پرسش های متداول

هزینه باربری در کرج چگونه تعیین می شود؟

هزینه باربری بسته به این که چه مسافتی قرار است طی بشود و بر حسب مقدار اسباب و تعداد وسایل نقلیه مورد مصرف شما متفاوت خواهد بود.

شماره های باربری لیمویی به عنوان یکی از معتبرترین باربری های کرج چیست؟

مشاورین ما آماده خدمت رسانی به شما هستند ۰۹۱۲۷۳۶۷۳۷۸

آیا باربری لیمویی خدمات بسته بندی را ارائه می دهد؟

بله باربری لیمویی با تجربه چندین ساله و داشتن نیروهای متخصص و با تجربه در زمینه بسته بندی توانسته است با بهترین متد های روز خدمات بسته بندی را ارائه دهد.

هزینه بسته بندی چه قدر است؟

هزینه بسته بندی با توجه بر این که چه تعداد وسایل داشته باشید و بسته بندی برخی از وسایل به طور جداگانه ای محاسبه می شود.

مناطق تحت پوشش باربری لیمویی شامل چه مناطقی می شود؟

باربری لیمویی اکثر مناطق کرج را نظیر عظیمیه ، مهرشهر،باغستان،حیدرآباد،شاهین ویلا،کرج نو،جهان نما را تحت پوشش قرار داده است.

پانوشت: بهترین باربری در کرج، باربری در کرج، هزینه باربری در کرج، ویژگی های باربری خوب، باربری باتجربه در کرج، معتبرترین باربری در کرج 

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =